15 lat DLA Piper w Polsce. Kancelaria przygotowuje się do wyjątkowego świętowania tej rocznicy

Opublikowano

Nasi Partnerzy

DLA Piper przygotowuje się do świętowania 15 rocznicy działania w Polsce. Już 15 września firma organizuje wyjątkową galę dla klientów, prawników i wszystkich osób związanych z kancelarią. Także tego dnia wystartuje specjalna strona internetowa www.DLAPiperFuture.com

Warszawskie biuro DLA Piper swoją działalność w Polsce rozpoczęło 22 czerwca 2007 roku. Obecnie zatrudnia ponad 120 prawników. Na czele tego zespołu stoi dwóch partnerów zarządzających Jacek Giziński i Krzysztof Kycia.

Swoje 15 urodziny DLA Piper będzie świętować z klientami, prawnikami, pracownikami i wszystkimi osobami związanymi z kancelarią 15 września podczas specjalnej gali która ma być nie tylko wyjątkowym spotkaniem, ale także multimedialnym wydarzeniem. 

Także 15 września pod adresem www.dlapiperfuture.com otwarty zostanie specjalny serwis internetowy – platforma, która, jak informuje kancelaria, będzie podziękowaniem dla jej klientów, partnerów biznesowych, prawników, doradców podatkowych i pracowników. Na stronie będzie można znaleźć inspirujące historie związane z DLA Piper w Polsce.

Artykuł powstał we współpracy z DLA Piper.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów