Anna Hałas-Krawczyk dołącza do grona międzynarodowych partnerów Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

W ramach swojej praktyki, Anna Hałas-Krawczyk koncentruje się na wspieraniu wielu zagranicznych i krajowych podmiotów w przeprowadzaniu restrukturyzacji zatrudnienia, zwolnień grupowych oraz tworzeniu programów motywacyjnych dla wyższej kadry menadżerskiej. Międzynarodowe rankingi prawnicze, takie jak Chambers Europe i EMEA Legal 500, rekomendują ją jako jednego z czołowych prawników specjalizujących się w obszarze prawa pracy w Polsce. 

– Dołączenie do grona partnerów Greenberg Traurig jest dla mnie zaszczytem. Chciałbym podziękować moim klientom za ich zaufanie oraz wszystkim moim współpracownikom za nieustanne wsparcie. Nominacja partnerska, choć indywidualna, jest niewątpliwym sukcesem całej praktyki prawa pracy. Nie byłoby to możliwe bez naszego zespołu prawniczek: Natalii Wołkowyckiej, Angeliki Makar i Marty Smoleńskiej, które wspólnie z asystentką Agnieszką Wójtowicz tworzą jeden z czołowych zespołów w Polsce. Przy tak ogromnym wsparciu i doskonałej współpracy, z nadzieją patrzymy w przyszłość  –  powiedziała Anna Hałas-Krawczykkomentując swój awans. 

Jak wskazuje Lejb Fogelman, Senior Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig, rozwój kariery Anny Hałas-Krawczyk jest przykładem na to, jak prawnicy kancelarii mogą awansować i sięgać coraz wyżej w strukturach firmy oraz zyskiwać uznanie w środowisku biznesowym.  – Kancelaria Greenberg Traurig jest miejscem, w którym wszyscy prawnicy mogą odnosić sukcesy w oparciu o jedno kryterium – kompetencje. Nominacja partnerska Anny jest także doskonałym przykładem naszych wysiłków w sferze wspierania kobiet w sektorze prawniczym. Za osiągnięcia w tej dziedzinie zostaliśmy niedawno nagrodzeni tytułem Kancelarii Prawnej Roku w Polsce – Women in Business Law Awards 2021 Europe. Jesteśmy dumni, że sukcesy naszych prawniczek zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej – podkreślił Lejb Fogelman. 

Jak dodaje Jolanta Nowakowska-Zimoch, która niebawem zostanie partnerem zarządzającym Greenebrg Traurig w Polsce, Anna Hałas-Krawczyk jest nie tylko świetnym prawnikiem, ale także doskonałym szefem praktyki i liderem biznesowym, działającym w bardzo wymagającym otoczeniu. – Anna była kluczowa dla naszego sukcesu w ubiegłym roku, gdy aspekty związane z prawem pracy stały się newralgiczne dla naszych klientów – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów