Awanse partnerskie w kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Od nowego roku do grona partnerów w kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo dołączyli adwokat Katarzyna Gohling, adwokat Łukasz Jankowski i radca prawny Orest Ochocki.

Łukasz Jankowski, Katarzyna Gohling, Orest Ochocki

– Rok 2022, podobnie jak 2021, był pełen wyzwań prawnych i biznesowych, wynikających z sytuacji gospodarczej i geopolitycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych, dzięki wysiłkom i ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, jako kancelaria z sukcesem wsparliśmy klientów i partnerów biznesowych w realizacji wymagających projektów. Katarzyna, Łukasz i Orest wykazali się szczególnym zaangażowaniem i dbałością o interesy klientów i kancelarii, dlatego z przyjemnością witamy ich w gronie partnerów – mówi adwokat Aleksandra Sobczyńska, Partner Zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo.

– Poszerzenie grona wspólników to umacnianie pozycji rynkowej kancelarii, którą konsekwentnie budujemy od wielu lat. Gratuluję nowym partnerom, jestem przekonany że czeka nas wiele inspirujących projektów, w których jako zespól będziemy mogli wykazać się najwyższą jakością usług i kompleksowym doradztwem – mówi adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający.

Katarzyna Gohling kieruje zespołem prawa pracy i HR. Doradza pracodawcom, a także klientom indywidualnym. Z kancelarią związana jest od ponad 10 lat Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także stosunki międzynarodowe ze specjalizacją wschodoznawstwo na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Łukasz Jankowski kieruje zespołem kontraktów handlowych i środowiska. W ramach swojej praktyki doradza w kwestiach optymalizacji rozwiązań prawnych dotyczących umów handlowych i obsługi procesów budowlanych. Wspiera także podmioty, które zajmują się gospodarowaniem odpadam. Z kancelarią związany jest od ponad 4 lat. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Orest Ochocki wraz z Michałem Sobczyńskim współkieruje zespołem prawa spółek i transakcji. Z kancelarią związany jest od ponad 6 lat. Jego specjalizacja obejmuje prawo cywilne i gospodarcze, w tym w szczególności prawo spółek – przekształcenia, fuzje i przejęcia (M&A), szeroko pojmowane doradztwo korporacyjne, a także restrukturyzacje i upadłości oraz spory handlowe i gospodarcze. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Kancelaria Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo od 2005 roku doradza klientom – przedsiębiorcom i osobom indywidualnym, w zagadnieniach dotyczących szeroko pojmowanego prawa gospodarczego i projektach inwestycyjnych. Zespół ponad 40 specjalistów wspiera klientów na każdym etapie prowadzenia biznesu – począwszy od wyboru formy prawnej, założenia spółki i uruchomienia działalności, przez wsparcie prawne w bieżącej działalności operacyjnej, na przekształceniach właścicielskich, restrukturyzacji i sporach kończąc. Więcej informacji o kancelarii na www.sobczynscy.pl

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Sobczyńscy i Partnerzy.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów