Awanse w Greenberg Traurig. Kancelaria ma pięciu nowych partnerów

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Wraz z początkiem roku sześciu prawników warszawskiego biura Greenberg Traurig otrzymało znaczące awanse. Kancelaria ogłosiła pięć nominacji partnerskich i jedną nominację na stanowisko counsela.

Na stanowisko partnera awansował Karol Brzoskowski z praktyki nieruchomości. Nominacje na partnerów lokalnych otrzymali: dr Paulina Kimla-Kaczorowska (bankowość i finanse), Barbara Pancer (ochrona środowiska, nieruchomości), Kamil Majewski (nieruchomości) oraz Rafał Siwek (nieruchomości). Paweł Jaśkiewicz zajmujący się bankowością i finansami oraz nieruchomościami awansował na stanowisko counsela.

Jak informuje kancelaria, awanse są kontynuacją działań z ostatnich miesięcy – w tym czasie Greenberg Traurig znacząco rozszerzył warszawski zespół nieruchomości, zdobył szereg prestiżowych nagród jako lider usług prawniczych w 2021 roku, a także ogłosił wybór Varso Tower na nowe biuro kancelarii w Polsce. 

Jedno kryterium sukcesu – kompetencje

– Nasi nowi partnerzy oraz ich rozwój w Greenberg Traurig to doskonały dowód na to, jak prawnicy mogą awansować – nie tylko w ramach struktury naszej firmy, ale także zdobywać uznanie jako liderzy w środowisku biznesowym. To dzięki ekspertom najwyższej klasy możemy jako firma zdobywać nowe szczyty, także w aspekcie biznesowym. Kancelaria Greenberg Traurig jest właśnie takim miejscem, gdzie wszyscy prawnicy mogą odnosić sukcesy w oparciu o jedno kryterium – kompetencje – powiedział Lejb Fogelman, Senior Partner warszawskiego biura.

– Chcę pogratulować naszym mianowanym partnerom – wszyscy są ekspertami w swoich dziedzinach i są na doskonałej drodze aby stać się liderami biznesowymi, działającymi w dynamicznym i bardzo wymagającym otoczeniu. Wszystkie te osoby były kluczowe dla naszego sukcesu w ostatnich latach i uważam, że tegoroczne nominacje są dowodem na to, że droga do sukcesu w Greenberg Traurig jest otwarta dla każdego. To niezwykle kluczowy element naszej kultury organizacyjnej i korporacyjnej tożsamości – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner warszawskiego biura Greenberg Traurig.

Sylwetki awansowanych prawników

Karol Brzoskowski regularnie doradza inwestorom private equity, funduszom inwestycyjnym, korporacjom i deweloperom w ich najważniejszych transakcjach. Jego praktyka obejmuje szeroki zakres prac związanych z nieruchomościami, w tym transakcje fuzji i przejęć (asset oraz share M&A) dotyczące projektów typu greenfield, budynków biurowych, magazynowych i centrów handlowych. Jego najnowsze doświadczenie obejmuje również doradztwo przy transakcjach fuzji i przejęć dotyczących nabywania spółek deweloperskich (dużych grup kapitałowych) oraz transgranicznych transakcjach portfelowych na rynku nieruchomości.

dr Paulina Kimla-Kaczorowska specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć oraz sprawach dot. finansowania. Doradza przy transakcjach obejmujących przejęcia prywatne i publiczne, venture capital oraz finansowanie lewarowane.

Barbara Pancer kieruje Praktyką ochrony środowiska, doradzając klientom m.in. przy uzyskiwaniu decyzji środowiskowych, w kwestiach wodnoprawnych, zanieczyszczenia gruntów oraz gospodarki odpadami. Posiada bogate doświadczenie w dużych projektach nieruchomościowych, infrastrukturalnych oraz sprawach dotyczących odnawialnych źródeł energii.

Kamil Majewski specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz prawie korporacyjnym. Doradza polskim i zagranicznym inwestorom w zakresie transakcji nabywania i sprzedaży nieruchomości, restrukturyzacji, jak również w transakcjach fuzji i przejęć, w tym transakcjach joint ventures.

Rafał Siwek posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie na rzecz inwestorów zagranicznych i krajowych w zakresie transakcji na rynku nieruchomości, w tym nabywania i zbywania nieruchomości komercyjnych, finansowania inwestycji typu forward funding oraz finansowania nieruchomości. Doradza również w zakresie umów o roboty budowlane i reprezentuje klientów przed organami administracji i sądami administracyjnymi.

Paweł Jaśkiewicz specjalizuje się w różnego typu transakcjach finansowania, reprezentując zarówno kredytobiorców, jak i kredytodawców. Jako licencjonowany doradca restrukturyzacyjny doradza w sprawach dot. restrukturyzacji i upadłości. Ma również doświadczenie w transakcjach nieruchomościowych i M&A.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Greenberg Traurig.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów