Prawnicy Greenberg Traurig doradzali przy budowie portfela ok. 150 tys. mkw. magazynów na obrzeżach Warszawy

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Greenberg Traurig doradzała przy transakcji dotyczącej portfolio nieruchomości logistycznych zlokalizowanych w okolicach Warszawy, które zostało nabyte przez Partners Group, czołową globalną firmę inwestycyjną rynku prywatnego, działającego na rzecz swoich klientów, oraz przez Peakside Capital Advisors. 

Obiekty magazynowe wchodzące w skład portfolio logistycznego położone są w Warszawie, Piasecznie i Raszynie. Jak informuje Peakside, po renowacji i przebudowie nieruchomościo mają oferować w sumie ok. 150 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej. Miejska lokalizacja obiektów ma pozwalać na zaspokajanie potrzeb najemców z sektora e-commerce.

Zespół transakcyjny Greenberg Traurig prowadził partner Karol Brzoskowski oraz senior associate Filip Janeczko. W skład zespołu wchodzili także associates: Alicja Flis, Tomasz Drzewiecki i Bruno Jasic.

Ponadto, partner Agnieszka Stankiewicz oraz associate Wiktor Wacławski doradzali kupującemu w procesie pozyskania finansowania zewnętrznego na potrzeby nabycia i dalszej rozbudowy portfolio od jednego z czołowych banków.

– Jest to kolejna złożona transakcja, której przedmiotem było portfolio nieruchomości, po sfinalizowanej w ubiegłym roku transakcji nabycia nieruchomości biurowych grupy BUMA, przy której nasz zespół doradzał Partners Group. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzył nas ten klient i z niecierpliwością oczekujemy na współpracę przy nadchodzących projektach – powiedział Karol Brzoskowski, partner w zespole nieruchomości.

Partners Group jest globalną firmą zajmującą się inwestycjami private equity, private real estate, private debt oraz private infrastructure. Od 1996 roku firma zainwestowała w imieniu swoich klientów na całym świecie ponad 170 miliardów dolarów.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Greenberg Traurig

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów