Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

CMS chce mieć biuro dające dobre samopoczucie na certyfikowanym poziomie

Jak informowaliśmy już na Legal Business Polska, CMS opuści niebawem swoją wieloletnią siedzibę w Warsaw Financial Center przy Emilii Plater i przeniesie się do najwyższego budynku w Europie – Varso Tower. Przeprowadzka planowana jest na przełomie 2022 i 2023 roku. Nowe biuro będzie większe od obecnego i ma dbać o wellbeing na certyfikowanym poziomie.

Kancelaria ogłosiła właśnie, że jej powierzchnie w Varso Tower będą przetestowane pod względem zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia. Chodzi o certyfikacja w systemie WELL, która ocenia jakość środowiska pracy. Badane są między innymi parametry jakości wody, akustyki, światła oraz powietrza, a także działania wspierające zdrowy styl życia. Wydany certyfikat potwierdza, że warunki w biurze są optymalne, a dzięki przyjaznym i właściwie zaprojektowanym przestrzeniom pracownicy mogą czuć się w nim komfortowo.

– Naszą ambicją jest, by nowa przestrzeń odzwierciedlała kulturę organizacyjną CMS, wspierała rozwój ponad 300-osobowego zespołu oraz realizowała nasze cele dotyczące poczucia przynależności i aktywnego uczestnictwa w życiu kancelarii. Dlatego na etapie aranżacji i organizacji nowej powierzchni intensywnie współpracujemy z naszymi pracownikami, uwzględniając ich styl pracy i oczekiwania. CMS jest jedną z nielicznych kancelarii prawnych na świecie i pierwszą w Polsce, ubiegającą się o certyfikację swojej siedziby w systemie WELL. Co więcej, nowa przestrzeń naszej kancelarii zostanie poddana także ocenie w standardzie BREEAM weryfikującym powierzchnię biurową pod kątem proekologicznych rozwiązań – mówi Beata Kępowicz, Chief Financial and Operations Officer w kancelarii CMS. 

Jak informuje kancelaria, decyzja o wystąpieniu o certyfikat jest elementem realizacji strategii „cultureplace”, której celem jest kreowanie przestrzeni wspierającej rozwój relacji w zespole oraz z klientami, bo inwestycja w innowacje, funkcjonalność oraz przestrzeń współtworzącą kulturę organizacji to ważny element tożsamości CMS.

Przyszłe warszawskie biuro CMS to przestrzeń zajmująca 7 000 mkw. w najwyższym biurowcu Unii Europejskiej – Varso Tower, zaaranżowana na pięciu piętrach. Jest to jedna z niewielu powierzchni biurowych w Polsce, dla której zostały podjęte działania związane z uzyskaniem certyfikatu WELL. Poddany ocenie w tym systemie zostanie także sam budynek Varso Tower będący inwestycją HB Reavis.

Kategoria: Prawnicy