Compliance 360 – nowa praktyka kancelarii B2RLaw

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Praktyka Compliance 360 obejmuje doradztwo w zakresie: ładu korporacyjnego, ustawy o sygnalistach, prawa pracy, ESG, IT, e-commerce i cyberbezpieczeństwa, postępowań sądowych, podatków. Oferuje także szkolenia dla kadry wyższego szczebla.

– To, co nas wyróżnia, to niezwykle uzdolniony, międzynarodowej klasy zespół, którego łączne doświadczenie sięga niemal 100 lat. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa prawnego niezbędnych do sprawnego podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. W tym kontekście niezwykle istotne staje się wdrożenie skutecznych procedur wewnętrznych. Wymaga to pełnego zrozumienia działalności klienta, dlatego w skład praktyki Compliance 360 wchodzą prawnicy i doradcy podatkowi, wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach prawa oraz sektorach gospodarki – mówi Bartłomiej Jankowski, adwokat i senior partner B2RLaw.

Zarządzające praktyką Compliance 360 dr Luiza Wyrębkowska i dr Agnieszka Hajos-Iwańska to doświadczone prawniczki i autorki wielu publikacji. 

Dr Luiza Wyrębkowska specjalizuje się w doradztwie korporacyjnym, w swojej praktyce kierowała działami prawnymi w spółkach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmowała się również ryzykiem regulacyjnym oraz nadzorowała projekty związane z wdrażaniem przepisów w zakresie danych osobowych (RODO) oraz postępowania z zakresu prawa ochrony konkurencji.

dr Agnieszka Hajos-Iwańska doradza w zakresie prawa korporacyjnego oraz nowych technologii. Pracuje z szeroką gamą dużych i małych firm, w tym ze startupami, zarówno w zakresie bieżącej działalności, jak i w kwestiach transakcyjnych. 

Poza liderkami praktyki zespół Compliance 360 B2RLaw tworzą: Bartłomiej Jankowski (Adwokat, Senior Partner), Rafał Stroiński (Adwokat, Senior Partner), Roman Iwański (Adwokat, Partner), Anna Cichońska (Adwokat, Partner), Aleksandra Polak (Adwokat, Partner), Piotr Leonarski (Adwokat, Doradca Podatkowy, Counsel), Paulina Wyrostek (Radca Prawny, Counsel), Paulina Milewska-Mróz (Adwokat, Starszy Prawnik) oraz Radosław Kowalski (Radca Prawny, Starszy Prawnik).

Artykuł powstał we współpracy z B2RLaw.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów