Coraz więcej polskich prawników w międzynarodowych strukturach DWF

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Wraz z początkiem lipca trójka prawników DWF z Polski rozpoczęła współkierowanie praktykami kancelarii na poziomie Europy. Maciej Jamka będzie współzarządzał praktyką procesową, Tomasz Kaczmarek praktyką bankowości, finansów i restrukturyzacji, Oskar Tulodziecki praktyką komercyjną, regulacyjną i danych. 

Maciej Jamka jest doświadczonym adwokatem i senior partnerem DWF. Wcześniej zarządzał warszawskim biurem K&L Gates, na bazie którego powstał polski oddział DWF. Kieruje praktyką procesową kancelarii w Polsce.

Tomasz Kaczmarek jest adwokatem i partnerem lokalnym DWF kierującym w Polsce praktyką bankowości i finansów. Z DWF związany jest od niemal dwóch lat. Wcześniej przez ponad 15 lat był prawnikiem Baker McKenzie. 

Oskar Tułodziecki to prawnik z niemal 30-letnim doświadczeniem. Jest partnerem DWF, wcześniej stanowisko partnera zajmował również w K&L Gates. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej.

Te nominacje to ciąg dalszy awansów polskich prawników DWF w strukturach międzynarodowych. Na początku maja Joanna Wojnarowska kierująca warszawską praktyką nieruchomości awansowała na stanowisko zastępcy zarządzającego praktyką nieruchomości DWF na całym świecie. Kierujący praktyką środowiska i rozwoju projektów w Polsce Zbigniew Kozłowski objął natomiast stanowisko zastępy zarządzającego światową praktyką sektora energetyki. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów