Covidowe opaski po powrocie do biura

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Zielona, żółta albo czerwona – kolory takich opasek na nadgarstki, by zaznaczyć swoje nastawienie do kontaktów międzyludzkich po powrocie do pracy stacjonarnej proponuje swoim prawnikom i pracownikom brytyjskie biuro kancelarii Clyde & Co.

Opaski są dobrowolne, a kolory wzorowane na światłach drogowy mają oznaczać: zielony – gotowość do normalnych kontaktów, jak przed pandemią, żółty – gotowość jedynie na ograniczone kontakty, jak powitanie poprzez dotyk łokciami i czerwony – brak chęci na jakiekolwiek kontakty bez zachowania norm sanitarnych, czyli w maseczce i w pewnej odległości.

– Chcemy mieć pewność, że każdy czuje się w biurze komfortowo i może swobodnie wyrażać swoje preferencje – powiedział Rob Hill, partner i przewodniczący zarządu kancelarii w Wielkiej Brytanii, cytowany przez portal legalcheek.com

Clyde & Co to globalna firma prawnicza zatrudniająca około 2,5 tysiąca prawników i posiadająca ponad 50 biur na wszystkich kontynentach. Kancelaria została założona w 1933 roku w Londynie.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów