Daniel Jastrun, dotychczasowy partner praktyki M&A Maruta Wachta, dołączył do LegalKraft

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Daniel Jastrun od 25 lat doradza w obszarze prawa IT oraz fuzjach i przejęciach ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii i biznesu cyfrowego. Od kilkunastu lat jest prawnikiem regularnie rekomendowanym przez renomowane rankingi prawnicze.

Z Danielem Jastrunem do zespołu LegalKraft dołączyli także jego współpracownicy z kancelarii Maruta Wachta: adwokat Mykola Zembra, specjalizujący się w kwestiach korporacyjnych, restrukturyzacji i pomocy firmom ukraińskim, Karolina Henriksson, szwedzka prawniczka, rekomendowana przez Chambers Global w kategorii Corporate/M&A w Szwecji, a także młodszy prawnik Bartosz Kurzec.

– Dołączenie Daniela wraz z jego zespołem wzmacnia nasze kompetencje w zakresie M&A i IT oraz wpisuje się dynamiczny rozwój kancelarii. Po połączeniu ogromnego doświadczenia i kompetencji Daniela i Karoliny wraz z moimi,  jako szwedzkiego  adwokata działającego w Polsce od połowy lat 90-tych, śmiem twierdzić, że mamy najsilniejszy zespół specjalizujący się w obsłudze podmiotów skandynawskich – komentuje jeden z założycieli LegalKraft, Artur Swirtun.

– Po siedmiu latach pracy jako partner odpowiedzialny za praktykę Corporate/M&A w Maruta Wachta, nadszedł czas aby na bazie moich licznych klientów i relacji zbudować coś bardziej własnego – mówi Daniel Jastrun. – Artura, Tomka i Dawida znam dobrze z czasów wspólnej pracy w Magnusson. Razem chcemy stworzyć nowoczesną kancelarię, która będzie jedną z wiodących na rynku w zakresie obsługi transakcji i wyróżniała się nie tylko wysoką jakością usług ale również świetną skandynawską atmosferą pracy– dodaje nowy partner LegalKraft.

W ostatnim czasie do LegalKraft dołączyli także Beata Binek, doświadczona prawniczka specjalizująca się w prawie rynku kapitałowych oraz Kacper Dzik prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze fuzji i przejęć.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów