Deloitte Legal mocno stawia na nieruchomości

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Razem z Martą Bijak-Haiduk do Deloitte Legal dołączy także sześciu innych prawników. Z kancelarii Schoenherr dołączają Dominika Sulak-Seyfried (local partner), Patrycja Czarnecka (senior managing associate), Anna Jabłońska (senior associate) oraz Enrika Gawłowska (associate). Poza tym do zespołu nieruchomości Deloitte Legal dołączą także Dominik Górski (local partner) związany dotychczas z Atrium European Real Estate oraz Emilia Kubiszyn (associate), która przechodzi z PwC Legal.

Jak mówi Marta Bijak-Haiduk Deloitte Legal ma ogromną szansę na zajęcie wiodącej pozycji na rynku doradztwa prawnego dla branży real estate. – Moja wizja pokrywa się z wizją rozwoju firmy, dlatego mocno wierzę w to, że wspólnie z zespołem uda nam się znacząco rozbudować praktykę real estate Deloitte Legal i przedstawić klientom unikalną ofertę tzw. one stop shop – podkreśla Marta Bijak-Haiduk.

Jak komentuje natomiast partner zarządzający Deloitte Legal, Tomasz Ostrowski, powiększenie zespołu nieruchomości jest ściśle związane z zainteresowaniem usługami z zakresu prawa nieruchomości ze strony klientów. – Mamy na swoim koncie coraz więcej transakcji z tego zakresu, a popyt na rynku real estate zapewne wzmocni ten trend. Naszym celem jest stworzenie jak najszerszej oferty, a obecność Marty i jej zespołu pomoże nam w jego realizacji – mówi Tomasz Ostrowski.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów