Deloitte Legal sięga po trójkę prawników kancelarii Raczkowski

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Katarzyna Sarek-Sadurska pokieruje praktyką prawa pracy Deloitte Legal. Przejdzie tam z kancelarii Raczkowski, z którą jest związana od niemal 14 lat. Razem z nią  do Deloitte Legal dołączy Magdalena Skwara i Wojciech Kwiatkowski. 

Jak informuje Deloitte Legal, dołączenie do zespołu doświadczonej partnerki specjalizującej się w prawie pracy to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na takie usługi ze strony klientów kancelarii.

Katarzyna Sarek-Sadurska ma dużę doświadczenie zarówno w indywidualnym jak i zbiorowym prawie pracy. Doradzała między innymi w sprawach związanych z relacjami z członkami zarządów oraz z wyższą kadrą menadżerską, zwłaszcza na rynku regulowanym.

Magdalena Skwara jest radcą prawnym od 2014 roku. Przez ostatnie trzy lata była związana z kancelarią Raczkowski. Wcześniej przez ponad 7 lat praktykowała w DZP. 

Wojciech Kwiatkowski jest radcą prawnym od 2017 roku. Z kancelarią Raczkowski również związany był niemal trzy lata. Przedtem, przez ponad 4 lata, zdobywał doświadczenie w DZP. 

Katarzyna Sarek-Sadurska stanowisko partnera kierującego praktyką prawa pracy Deloitte Legal ma objąć w listopadzie. Magdalena Skwara i Wojciech Kwiatkowski mają dołączyć do zespołu, jak informuje Deloitte, „na przestrzeni najbliższych miesięcy”, obejmą stanowiska managing associate.

– Cieszę się, że dołączam do kancelarii Deloitte Legal – to dla mnie szansa na nowe wyzwania zawodowe. Wspólnie z zespołem będziemy budować ofertę dla klientów z różnych branż i rozwijać się w obszarze łączenia usług z zakresu prawa pracy z technologią. Nadal chcę propagować ideę digitalizacji dokumentacji w biznesie – tak swoją zmianę zawodową skomentowała Katarzyna Sarek-Sadurska. 

źródło: mat. pras. Deloitte

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów