Dentons doradzał HB Reavis przy rekordowym finansowaniu Varso Tower 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Varso Place to trzy budynki o łącznej powierzchni najmu 144 tys. mkw. Mieszczą się w nich biura, hotel, centrum innowacji oraz lokale usługowe. Flagowym budynkiem jest oczywiście Varso Tower. Wieżowiec ma 310 metrów wysokości. 

Zespół Dentons wspierał HB Reavis w przygotowaniu, negocjacjach i podpisaniu dokumentów finansowania oraz w zakresie aspektów podatkowych i korporacyjnych.

– Wspieranie HB Reavis przy realizacji ich planów inwestycyjnych to dla nas zawsze ogromna satysfakcja i wyróżnienie. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy doradzać przy wyjątkowym finansowaniu tak prestiżowego projektu, jakim jest Varso Place – powiedział Bartosz Nojek, partner w Zespole Bankowości i Finansów warszawskiego biura Dentons, który nadzorował transakcję. 

Bartosza Nojka wspierali Aleksandra Czyż (senior associate) oraz Mateusz Ciechomski (associate) z Zespołu Bankowości i Finansów. 

Przy transakcji pracowali także prawnicy: Dariusz Stolarek (partner) i Maciej Sopel (senior associate) z Zespołu Prawa Podatkowego, Michał Wasiak (partner) i Natalia Greiner (associate) z Zespołu Spółek, Fuzji i Przejęć, a także Katarzyna Bilewska (partner), Wojciech Łysek (counsel) i Radosław Żygadło (associate) z Zespołu Postępowań Sądowych i Arbitrażu. 

W zakresie prawa luksemburskiego doradzał zespół w składzie: Stéphane Hadet (partner), Christophe Renaudin (counsel), Yifan Zhang (senior associate), Jinjing Zheng (associate), Arnida Alija (associate) z biura w Luksemburgu, natomiast w zakresie prawa słowackiego wsparcia udzielili Petra Štrbová (counsel) i Dávid Stanek (associate) z biura Dentons w Bratysławie.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów