DLA Piper tworzy praktykę prawa ochrony środowiska i przyjmuje trzech prawników z Dentons

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Dawid Krakowiak jest radcą prawnym specjalizującym się w prawie ochrony środowiska. Z Dentons był związany ponad 7 lat. Sylwia Chrostowska (associate) w Dentons pracowała niemal trzy lata, Michał Bobryk (paralegal) przez ponad rok.

Dawid Krakowiak w DLA Piper będzie odpowiadał za rozwój praktyki prawa ochrony środowiska funkcjonującej w ramach szerszej praktyki prawa regulacyjnego.

– Silna praktyka z zakresu ochrony środowiska nie tylko znacząco wzmacnia kompetencje zespołu regulacyjnego. Tworzy także synergie niezbędne w prowadzeniu projektów z szeregu dziedzin, w tym energetyki, infrastruktury, zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego czy nieruchomości – tak komentuje to wzmocnienie zespołu dr Andrzej Balicki, partner kierujący praktyką prawa regulacyjnego DLA Piper w Polsce.

– Prawo ochrony środowiska jest dziedziną niezwykle skomplikowaną, funkcjonującą na pograniczu prawa i wiedzy technicznej. Wierzę, że posiadanie mocnego zespołu środowiskowego daje przewagę na rynku kancelarii prawnych chcących zapewnić swoim klientom kompleksowe doradztwo prawne na najwyższym poziomie – dodaje Dawid Krakowiak.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów