Do zespołu transakcyjnego DWF dołączy Radosław Biedecki

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Radosław Biedecki specjalizuje się w obsłudze transakcji nabywania i zbywania przedsiębiorstw i ich części (share i asset deal ), fuzji i joint ventures. Jego klienci pochodzą z sektorów takich jak motoryzacja, farmacja, nieruchomości, przemysł spożywczy, rolnictwo, telekomunikacja, handel, turystyka i transport. 

– Zależało mi na kontynuacji kariery i obsługi klientów w prawdziwie międzynarodowej firmie. DWF niewątpliwie taką jest. Szczerze cieszę się, że dołączam do prężnego i uznanego na rynku zespołu specjalistów, w tym w zakresie transakcji i nieruchomości. Jestem przekonany, iż nasza współpraca będzie korzystna dla klientów oraz rozwijająca zawodowo – powiedział Radosław Biedecki.

– Z zadowoleniem witam Radosława w zespole transakcyjnym DWF w Polsce i mam nadzieję, że szybko rozpoczniemy owocną współpracę. – powiedział Filip Urbaniak, partner w DWF.

– Bardzo się cieszę z dołączenia Radosława do DWF i jestem pewien, że jego wieloletnie i wszechstronne doświadczenie będzie istotnym atutem i przyniesie wiele korzyści naszym Klientom – podsumowuje Michał Pawłowski, partner zarządzający kancelarią DWF w Polsce.

To kolejne wzmocnienie zespołu DWF w ostatnim czasie. NIedawno do praktyki korporacyjnej, fuzji i przejęć oraz do zespołu bankowości dołączyło w sumie kilkunastu prawników. 

Artykuł powstał we współpracy z DWF.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów