Dotychczasowa szefowa zespołu postępowań spornych Budimex dołączyła do kancelarii KKZ

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Z początkiem sierpnia do zespołu Kancelarii Kopeć Zaborowski dołączyła Zuzanna Szmelter związana przez ostatnie lata z Budimex S.A. Będzie kierować działem prawa cywilnego i postępowań spornych kancelarii. Zastąpiła na tym stanowisku adwokata Huberta Kubika został of counselem KKZ.

Zuzanna Szmelter przez ostatnie 6 lat kierowała zespołem radców prawnych zajmujących się postępowaniami spornymi w jednej z największych firm inwestycyjno-budowlanych w Polsce – Budimex S.A. Odpowiadała tam za koordynację prac zespołu i prowadzenie sporów sądowych.

Wcześniej przez ponad 11 lat była związana z kancelarią Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak, gdzie zajmowała się prowadzeniem spornych postępowań sądowych, sądowo-administracyjnych, administracyjnych, arbitrażowych i innych.

 – Cieszymy się, że tak doświadczony prawnik, ale też manager dołącza do naszego zespołu. Wierzymy, że dzięki obszernej, praktycznej wiedzy Zuzanny oraz umiejętności pracy z klientem biznesowym, nasz kolejny strategiczny dział nadal będzie się  tak dynamicznie rozwijał, prowadząc sprawy z tzw. „pierwszych stron gazet” – mówi Maciej Zaborowski, Partner Zarządzający kancelarii. 

Zespół, którym będzie kierować Zuzanna Szmelter to ponad 15 specjalistów z obszaru prawa cywilnego, prawa administracyjnego, gospodarczego, prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych.

Dotychczasowy szef działu prawa cywilnego i postępowań spornych – Hubert Kubik, awansował na stanowisko Of Counsel. Będzie odpowiadał za utrzymanie relacji z kluczowymi klientami KKZ, a także doradzał w przygotowywaniu strategii procesowej w najważniejszych sprawach prowadzonych przez kancelarię. 

Artykuł powstał we współpracy z Kancelarią Kopeć Zaborowski.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów