DWF doradcą Grupy EnterAir przy pozyskaniu finansowania

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria DWF w Polsce doradzała Grupie Enter Air w procesie pozyskania finansowania w kwocie 25.000.000 EUR. Finansowania udzieliło konsorcjum z udziałem Banku Pekao S.A. jako agenta kredytu oraz mBank S.A. jako agenta zabezpieczeń.

Prawnicy DWF doradzali Grupie Enter Air na wszystkich etapach transakcji. Całość prac nadzorował Tomasz Kaczmarek, Partner kierujący Departamentem Bankowości i Finansów DWF w Polsce, współkierujący praktyką Bankowości i Finansów w Europie kontynentalnej. W skład zespołu zaangażowanego w projekt weszła Joanna Sztandera, Associate z Departamentu Bankowości i Finansów. Nadzór oraz wsparcie strategiczne zapewnił dr Michał Pawłowski, Partner Zarządzający.

Enter Air jest największą prywatną linią lotniczą działającą w Polsce od 14 lat i niekwestionowanym liderem rynku turystycznego w kraju oraz jedną z największych linii czarterowych w Europie pod względem floty. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży latając do ponad 30 krajów i wykonuje przewozy do ponad 250 portów lotniczych.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów