DWF doradcą Nebo Solar przy sprzedaży fotowoltaicznego portfolio o mocy 100 MW

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Prawnicy DWF w Polsce doradzali polskiemu deweloperowi Nebo Solar przy sprzedaży hep global GmbH portfolio projektów fotowoltaicznych o mocy 100 MW.

Doradztwo DWF obejmowało pełen zakres transakcyjny, w tym przygotowanie dokumentacji, jej negocjacje z kupującym, a także wsparcie w zamknięciu transakcji oraz przygotowanie i negocjacje dokumentacji związanej z dalszym rozwojem projektów fotowoltaicznych. 

Całość prac prowadzili Partnerzy Wiktoria Rogaska z Departamentem Energetyki Odnawialnej oraz dr Rafał Woźniak z Departamentu Prawa Korporacyjnego, Fuzji i Przejęć. W skład zespołu zaangażowanego w projekt weszły również dr Maria Kierska, Senior Associate z Departamentu Energetyki Odnawialnej oraz Katarzyna Stefaniak Associate, Karolina Gałązka, Junior Associate i Joanna Szczęch, Junior Associate z Departamentu Prawa Korporacyjnego, Fuzji i Przejęć.

W ramach umowy development service agreement Nebo Solar doprowadzi projekty do etapu ready-to-build.

Doradcą prawnym hep global GmbH była kancelaria Osborne Clarke.

Nebo Solar to polski deweloper specjalizujący się w rozwoju wysokiej jakości wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych oraz w doradztwie w tej dziedzinie.

hep global GmbH to niemiecki deweloper projektów fotowoltaicznych obecny w Europie, Japonii i Ameryce Pólnocnej.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów