DWF wzmocni praktykę nieruchomości przejmując zespół doświadczonych prawników transakcyjnych

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria DWF rozbudowuje swoją praktykę nieruchomości. Wkrótce do zespołu kierowanego przez Joannę Wojnarowską dołączy trzech doświadczonych prawników transakcyjnych – Bartosz Clemenz, który zostanie nowym partnerem DWF, Paweł Gnaś, który obejmie stanowisko counsela i Natalia Olechnowicz, jako junior associate.

Bartosz Clemenz, Natalia Olechnowicz, Paweł Gnaś

Po dołączeniu nowych prawników zespół nieruchomości DWF w Polsce będzie liczył blisko 20 prawników, co dodatkowo umocni jego pozycję jako jednej z największych i najbardziej doświadczonych praktyk nieruchomościowych na polskim rynku.

– Znam Bartka od wielu lat i bardzo cenię jego doświadczenie oraz zaangażowanie. Jestem przekonana, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego umacniania praktyki nieruchomości DWF w Polsce. Bartku, Pawle, Natalio, bardzo się cieszę, że dołączacie do naszego zespołu. – komentuje Joanna Wojnarowska, partnerka, kierująca zespołem nieruchomości DWF w Polsce.

– Ten ruch wpisuje się idealnie w naszą strategię dalszego rozwoju na polskim rynku oraz potwierdza, że pozostajemy atrakcyjnym miejscem pracy dla najlepszych talentów prawniczych na rynku. Jestem przekonany, że dołączenie Bartka i jego zespołu dodatkowo wzmocni naszą fantastyczną praktykę nieruchomości i będzie korzystne dla naszych Klientów – podsumowuje Michał Pawłowski, partner zarządzający kancelarią DWF w Polsce.

To kolejne w ostatnim czasie wzmocnienie praktyki transakcyjnej DWF. NIedawno do praktyki korporacyjnej, fuzji i przejęć oraz do zespołu bankowości dołączyło kilkunastu prawników.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią DWF.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów