Europejska podróż kamperem partnerów zarządzających Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Partnerzy stojący na czele międzynarodowej kancelarii Greenberg Traurig Executive Chairman Richard A. Rosenbaum i CEO Brian L. Duffy odwiedzili prawników warszawskiego biura kancelarii i rozpoczęli europejską podróż kamperem. To kontynuacja “Getting Together Tour” rozpoczętej w kwietniu w Stanach Zjednoczonych.

Po spotkaniu w Warszawie w środę (29 września) Richard A. Rosenbaum i Brian L. Duffy wyruszyli Volkswagenem Camper Vanem z 1970 roku w barwach Greenberg Traurig do Berlina, następnie odwiedzą biura kancelarii w Londynie i Mediolanie. Dodatkowo, biorąc pod uwagę ograniczenia COVID-19 obowiązujące w Amsterdamie, główna grupa z tego biura spotka się z nimi w Dusseldorfie. Podobnie jak w przypadku trasy w Stanach Zjednoczonych, spotkania są organizowane na świeżym powietrzu i będą zgodne z przepisami sanitarnymi.

Jedyne co się zmieniło w porównaniu do trasy w USA to kamper. Ten używany w Stanach Zjednoczonych i nazwany Mel on Wheel, na cześć założyciela kancelarii Mela Greenberga, był za duży na europejskie drogi. Stąd wybór padł na zabytkowego Volkswagena ściągniętego z brytyjskiej firmy zajmującej się odrestaurowywaniem takich pojazdów.

Podróż kamperem i spotkania z prawnikami poszczególnych biur mają być integracją po okresie wzmożonej pandemii, która odbierała możliwości rozmowy na żywo.

Prawnicy i pracownicy warszawskiego biura Greenberg Traurig podczas spotkania z Richardem A. Rosenbaum i Brianem L. Duffy

– Pomysł z wycieczką wydawał się mało realny, kiedy Richard początkowo z nim wystąpił. Jednak w końcu doprowadził do serii niesamowitych wydarzeń, których prawdopodobnie nigdy nie zapomnimy, przekształcając kryzys pandemiczny w okazję do zbliżenia się do siebie – powiedział Brian L. Duffy.

– Camper natychmiast przywołuje na myśl czasy założenia naszej firmy. Przypomina o naszych podstawowych wartościach, takich jak szacunek, zaufanie, przedsiębiorczość, kreatywność i współpraca – powiedział Richard A. Rosenbaum. – Przypomina również o dniach, które wielu postrzegało jako globalny ruch wolnościowy, który dał początek kreatywności i innowacyjności, które zainspirowały założenie Greenberg Traurig w 1967 roku i których trzymamy się do dziś. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza firma nadal uosabia ideę, że każdy człowiek ma swoje marzenia i powinien móc je realizować w Greenberg Traurig, i że absolutnie wszystko jest możliwe – dodał Executive Chairman kancelarii.

Podczas podróży w Stanach Zjednoczonych Rosenbaum i Duffy odwiedzili 30 miejsc. Jak podkreślali, bardzo zależało im na zorganizowaniu takich wydarzeń również w Europie, bo właśnie tu firma odnotowała najbardziej znaczący rozwój i wzrost zatrudnienia.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów