Eversheds Sutherland wzmacnia zespół kontraktów publicznych i energetyki

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Aneta Ziemak-Majchrowska specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, zajmuje się również prawem gospodarczym, negocjowaniem i obsługą umów, a także sądowym i pozasądowym rozwiązywaniem sporów. Doradzała klientom z wielu sektorów, między innymi energetyki, infrastruktury, taboru kolejowego, środowiska i medycyny. Przed dołączeniem do Eversheds Sutherland była związana z kancelarią Chmielewski i Partnerzy.

Ernest Łuczak specjalizuje się w doradztwie podmiotom z sektora energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki odnawialnej. W swojej praktyce zawodowej brał udział w postępowaniach koncesyjnych przed Prezesem URE. Uczestniczył w badaniach projektów fotowoltaicznych i pracował przy szeregu transakcji M&A na polskim rynku. Wspierał klientów w negocjacjach umów kluczowych dla podmiotów realizujących inwestycje OZE (umowy PPA oraz EPC). Posiada również doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości.

– Od dłuższego czasu stawiamy na wzmocnienie praktyki kontraktów publicznych i energetyki, a pozyskanie jednocześnie Anety i Ernesta pozwala na jej rozwój w obu kluczowych obszarach. Ich szerokie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych na rzecz przedsiębiorców z licznych sektorów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego, pozwoli nam zapewnić naszym klientom jeszcze bardziej kompleksowe wsparcie ich działalności – tak komentuje te wzmocnienia kierujący praktyką kontraktów publicznych i energetyki Michał Drozdowicz. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów