Filipiak Babicz Legal wystawą sztuki w FB Gallery prezentuje nową warszawską siedzibę

Opublikowano

Nasi Partnerzy

„Sztuka w mieście, czyli krótka opowieść o Urban Art” to tytuł wystawy, której wernisaż zorganizowano  23 stycznia  w nowej warszawskiej siedzibie Kancelarii Filipiak Babicz Legal przy ulicy Śniadeckich 10.

Na wystawie zaprezentowano prace twórców związanych z Poznaniem: Roberta Procha, Kingi Offert, Heleny Minginowicz, Noriakiego, Zdano, Dumina, Somearta, Eskaera i Barta Sucharskiego.

Jak podkreśla partner Patryk Filipiak sztuka od dawna jest ważnym elementem tożsamości kancelarii. – Od wielu lat współpracujemy z instytucjami kultury, a także otaczamy się sztuką – także tą z nurtu Urban Art, wspieramy artystów i przyjaźnimy się z nimi – dlatego też ten wernisaż i wystawa to dla nas wydarzenie niezwykle autentyczne i zgodne z naszym DNA. Tym samym oficjalnie do życia powołaliśmy FB Gallery. Planujemy już w naszej galerii kolejne wystawy – mówi Patryk Filipiak.

Zobacz relację z wernisażu „Sztuka w mieście, czyli krótka opowieść o Urban Art” w nowym biurze Filipiak Babicz Legal w Warszawie. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów