GGL po rebrandingu stawia na rozwój biznesu klientów

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Zaprezentowana niedawno nowa nazwa i unikalny na polskim rynku prawniczym design to efekt prac nad strategią i przekształceniem kancelarii działającej dotychczas pod nazwą Góralski & Goss w dojrzałego partnera prawnego, gotowego do wzięcia odpowiedzialności za współzarządzanie projektami realizowanymi przez klientów. Celem firmy jest rozwój biznesu klienta, a nie realizacja wąskiego wycinka pracy typowo prawniczej. Rebranding to naturalny krok, związany z dynamicznym rozwojem na poziomie całej kancelarii.

Prace nad nową strategią, w które zaangażowany był cały zespół GGL, trwały niemal rok i objęły wszystkie aspekty funkcjonowania kancelarii, która po pandemii postawiła na wieloaspektową digitalizację, zwiększenie społecznego zaangażowania i umocnienie relacji w zespole. Dzięki temu, GGL oferuje wysoki standard usług na wszystkich poziomach – administracyjnym, merytorycznym, relacyjnym i księgowym.

– Przeanalizowaliśmy wszystkie procesy – zarówno te związane z szeroko rozumianym funkcjonowaniem kancelarii jako firmy, jak i te związane z realizowanym na rzecz klientów doradztwem prawnym. Postawiliśmy na szybkość, prostotę i innowacyjność, które według nas dają realną przewagą na bardzo konkurencyjnym dziś prawniczym rynku – mówi dr Mikołaj G. Goss, Partner Zarządzający.

Strategia GGL zakłada wyodrębnienie wiodących obszarów specjalizacji, obejmujących doradztwo transakcyjne i bieżące na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora budowlanego, deweloperskiego, energetycznego, ubezpieczeniowego oraz sektora przemysłu wytwórczego. 

– Dynamiczne zmiany w prawie wymuszają dziś specjalizację, nawet wśród podmiotów, które jak my – doradzają kompleksowo i zajmują się wieloma obszarami prawa – poza wiodącymi specjalizacjami posiadamy również kompetencje w zakresie prawa medycznego, RODO, prawa nowych technologii, prawa transportowego oraz prawa geologicznego i górniczego. Trzymając się koncepcji „Klient w centrum” stawiamy jednak przede wszystkim na potrzeby Klienta – one są dla nas każdorazowo punktem wyjścia do zorganizowania pracy w sposób projektowy – stworzenia dedykowanego zespołu, ze specjalistów, których kompetencje są w danym projekcie niezbędne. W naszej strukturze nie ma już  typowego, klasycznie rozumianego backoffice – wszyscy odpowiadamy za końcowy efekt – mówi dr Jan M. Góralski, Partner Zarządzający. 

Myśl przewodnia #GGLdlaBiznesu to działanie w służbie efektywności biznesów klientów, aby prawo było dla nich akceleratorem, a nie hamulcem. Kancelarie prawne nadal są o jeden krok do tyłu w porównaniu do innych sektorów gospodarki, jeśli chodzi o wdrożenia i wykorzystywanie rozwiązań technologicznych, zarządczych czy marketingowych. Odważny i innowacyjny na polskim rynku design to zewnętrzny wyraz zmian i odróżnienia się od innych doradców prawnych, również na poziomie wizualnym. W połączeniu z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zespołu, to punkt wyjścia dla wysokiej jakości doradztwa prawnego i elastycznego wsparcia klientów w każdym aspekcie ich działalności.

***

GGL wspiera klientów – wiodące firmy z branż deweloperskiej, budowlanej, przemysłowej i energetycznej od 2010 r. Zespół posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie w obsłudze firm polskich i zagranicznych, w tym m.in. z Chin, Włoch, Niemiec, Węgier oraz Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie kancelarii: gglegal.pl.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów