Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Gide powiększa zespół prawników sektora energii odnawialnej i projektów infrastrukturalnych. Do kancelarii dołączył Michał Głowacki

Michał Głowacki jest adwokatem z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w wiodących polskich i międzynarodowych kancelariach. Wcześniej był związany między innymi z SKS oraz Clifford Chance. 

Michał Głowacki specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących projektów energetycznych, zwłaszcza energetyki odnawialnej, a także w prawie administracyjnym. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich z zakresu prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. 

„Michal Głowacki łączy wiedzę teoretyczną z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zawodowym. Jego dołączenie do warszawskiego biura kancelarii Gide to istotne wzmocnienie Departamentów, którymi mam przyjemność kierować.”  –komentuje Piotr Sadownik, partner kierujący Departamentami Projektów Infrastrukturalnych, Prawa Zamówień Publicznych i Energetyki w warszawskim biurze kancelarii Gide.

Kategoria: Prawnicy