Gigantyczny transfer prawniczy w USA. Do konkurencji przeszło ponad 40 prawników

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Paul Hastings LLP, jedna z największych kancelarii w Stanach Zjednoczonych przejęła od kancelarii Stroock & Stroock & Lavan aż 43 prawników, w tym 18 partnerów, zajmujących się upadłością i restrukturyzacją.

Na czele przechodzącej grupy prawników jest partner Kris Hansen, który będzie współprzewodniczył praktyce restrukturyzacji finansowej Paul Hastings. – Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy przenieść naszych klientów, kulturę i standardy doskonałości do Paul Hastings, prawdziwej potęgi z prestiżowymi klientami i relacjami, którzy powierzają firmie najbardziej złożone sprawy – powiedział w komunikacie kancelarii Kris Hansen.

W rozmowie z Reuters Hansen dodał, że znaczenie przy zmianie kancelarii miała międzynarodowa obecność Paul Hastings. Poza kilkoma biurami w Stanach Zjednoczonych, kancelaria działa także w Azji i Europie. Na naszym kontynencie Paul Hasting ma biura we Frankfurcie, Brukseli, Londynie i Paryżu.

Według Reuters, zespół restrukturyzacji finansowej Paul Hastings w Stanach Zjednoczonych będzie teraz liczył 65 prawników.

Stroock & Stroock & Lavan jest amerykańską kancelarią, której historia sięga jeszcze XIX wieku, ale ma jedynie 4 biura w Stanach Zjednoczonych: w Nowym Jorku, w Los Angeles, w Miami i Waszyngtonie.

Stroock & Stroock & Lavan zatrudnia około 250 prawników.

Zmiana kancelarii przez zespół ponad 40 prawników, nawet jak na standardy olbrzymiego amerykańskiego rynku prawniczego, jest wyjątkowa.i rzadko spotykana.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów