Greenberg Traurig doradzał właścicielowi Placu Unii przy najmie z Carrefour Polska

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Sklep sieci Carrefour o powierzchni 3000 mkw w nowej lokalizacji zajmie przestrzeń zwolnioną przez Supersam, który z końcem 2022 roku zakończył działalność w Placu Unii. 

Negocjacje w imieniu Invesco Real Estate prowadziła Magdalena Życzkowska-Jóźwiak (Local Partner) przy wsparciu Karoliny Kuźniak (Senior Associate). 

– Gratulujemy Invesco Real Estate zamknięcia tej wyjątkowej transakcji z renomowanym operatorem spożywczym , którego specyficzne potrzeby musiały zostać uwzględnione w procesie negocjacji. Z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości najmu powierzchni przeznaczonej dla operatora spożywczego proces musiał być poprowadzony niezwykle sprawnie. Znajomość praktyk rynkowych w tego typu najmach, ale także wcześniejsze nasze doświadczenia w negocjowaniu dla klientów umów z Carrefour na pewno pomogły zamknąć tę transakcję w tak krótkim czasie. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspierać naszego Klienta w procesie negocjacji z kluczowym najemcą i z niecierpliwością czekamy na współpracę przy kolejnych projektach” – powiedziała Magdalena Życzkowska-Jóźwiak.

Plac Unii to nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, który wyróżnia się na mapie Warszawy ciekawą architekturą oraz jest ceniony za wysoką jakość powierzchni biurowych oraz usługowo-handlowych. Kompleks składający się z trzech budynków połączonych h szklanym dachem (dwóch 6-kondygnacyjnych oraz 21-piętrowej wieży) łącznie oferuje 46 000 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia, zaś na parterze i poziomie minus 1 znajduje się pasaż handlowo-usługowy, gdzie klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty zakupowej i usługowej. Dzięki modułowej konstrukcji poszczególnych kondygnacji, Plac Unii zapewnia funkcjonalną i elastyczną pod względem aranżacji powierzchnię biurową klasy A+ oraz powierzchnię usługową.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów