Greenberg Traurig liderem rankingu IFLR1000 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć w Polsce

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Zgodnie z najnowszym rankingiem IFLR1000, opublikowanym przez International Financial Law Review, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity) oraz fuzji i przejęć. W tych kategoriach IFLR1000 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Tier 1, czyli najwyższą z możliwych.

W doradztwie z zakresu bankowości oraz w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, przyznano Greenberg Traurig kategorię Tier 2. Dodatkowo, Kancelaria sklasyfikowana jest jako Tier 3 w odniesieniu do transakcji dotyczących projektów energetycznych oraz Tier 4 w zakresie finansowania projektów.

W rankingu sklasyfikowani zostali także liderzy warszawskiego biura Greenberg Traurig

Senior Partner Lejb Fogelman otrzymał tytuł Market Leader w odniesieniu do fuzji i przejęć oraz private equity. 

Jarosław Grzesiak, Partner Zarządzający, został nagrodzony tytułem Market Leader w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, bankowości, restrukturyzacji i upadłości, finansowania projektów oraz energetyki i projektów infrastrukturalnych.

Jolanta Nowakowska-Zimoch, partner kierująca praktyką nieruchomości, jest rekomendowana jako Notable Practitioner w zakresie finansowania transakcji nieruchomościowych oraz transakcji nabycia nieruchomości. 

Partner Rafał Baranowski otrzymał wyróżnienie Highly Regarded w odniesieniu do private equity oraz fuzji i przejęć, natomiast Partner Radomił Charzyński jest rekomendowany jako Notable Practitioner w zakresie finansowania transakcji nieruchomościowych oraz transakcji nabycia nieruchomości.

Jolanta Nowakowska-Zimoch wkrótce obejmie stanowisko Partnera Zarządzającego warszawskiego biura Greenberg Traurig, stając na czele kolegialnego zespołu, który wraz z Rafałem Baranowskim i Radomiłem Charzyńskim zastąpi Jarosława Grzesiaka, kierującego biurem od ponad 20 lat.

Prawnicy Highly Regarded i Notable Practitioners

Wyróżnienie Highly Regarded w tegorocznej edycji rankingu otrzymał również Partner Andrzej Wysokiński w zakresie bankowości, finansowania projektów, restrukturyzacji i upadłości oraz fuzji i przejęć.

Partnerzy Łukasz Pawlak i Aleksander Janiszewski zostali nagrodzeni tym tytułem w zakresie bankowości, a także transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych. Łukasz Pawlak został dodatkowo wyróżniony w zakresie transakcji fuzji i przejęć. 

W obszarze transakcji dłużnych jako Highly Regarded sklasyfikowany został także Partner Rafał Sieński. Tego Partnera dodatkowo wyróżniono także w zakresie bankowości. 

Partner Paweł Piotrowski został wyróżniony tytułem Highly Regarded w odniesieniu do transakcji na udziałowych rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć oraz private equity.

Partner Agnieszka Stankiewicz otrzymała wyróżnienie Highly Regarded w zakresie bankowości oraz finansowania transakcji nieruchomościowych

Jako Notable Practitioner w tegorocznej edycji rankingu uznano Partnera Daniela Kaczorowskiego w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć, Partner Agatę Jurek-Zbrojską w zakresie finansowania transakcji nieruchomościowych oraz transakcji nabycia nieruchomości oraz Partner Lokalny Magdalena Życzkowska-Jóźwiak w zakresie transakcji nabycia nieruchomości. 

IFLR1000 prowadzi badania rynku prawniczego od 1990 roku. Koncentruje się na tworzeniu rankingów kancelarii prawnych i prawników na podstawie transakcji finansowych i korporacyjnych.

Jak informuje IFLR1000, obecnie publikuje ponad 750 rankingów firm prawniczych z różnych dziedzin w ponad 235 jurysdykcjach – krajowych i regionalnych – na całym świecie. 

Artykuł powstał we współpracy z Greenberg Traurig

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów