Greenberg Traurig tworzy praktykę ochrony środowiska. Pokieruje nią counsel Barbara Pancer

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Barbara Pancer doradza klientom w kwestiach związanych z polskim prawem ochrony środowiska, dotyczących w szczególności kwestii środowiskowych w ramach procesu inwestycyjnego, odpowiedzialności za zanieczyszczenie gruntu oraz innego rodzaju zanieczyszczenia środowiska, gospodarki odpadami, kwestii wodnoprawnych oraz regulacji środowiskowych mających wpływ na poszczególne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Jest również autorką licznych publikacji dotyczących prawa ochrony środowiska oraz prawa budowlanego.  

Zespół praktyki ochrony środowiska tworzą prawnicy z doświadczeniem w zakresie doradztwa na rzecz klientów z sektora nieruchomości, energetyki, infrastruktury oraz przemysłu. Członkowie zespołu dysponują szczegółową wiedzą w zakresie regulacji dotyczących ochrony środowiska, w szczególności ocen oddziaływania na środowisko i kwestii odpowiedzialności związanej z projektami inwestycyjnymi. 

– Kwestia ochrony środowiska staje się coraz ważniejsza dla każdego z nas, również nasi Klienci są świadomi, że ignorowanie tych kwestii może mieć dla ich przedsiębiorstw ważne konsekwencje zarówno finansowe, jak i wizerunkowe. Bardzo się cieszę, że Greenberg Traurig zdecydował się powołać nową praktykę, aby zapewnić Klientom stałe wsparcie w tym obszarze – powiedziała Barbara Pancer.

– Barbara posiada zarówno wiedzę ekspercką, jak i zaufanie klientów – elementy niezbędne, by z powodzeniem prowadzić praktykę ochrony środowiska. Utworzenie nowej praktyki jest zgodne ze strategią naszej kancelarii, która nie tylko nadąża za rynkowymi trendami, lecz także stara się przewidywać potrzeby klientów w stale zmieniającym się i pełnym nowych wyzwań otoczeniu biznesowym – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner warszawskiego biura. 

– Greenberg Traurig działa jako czołowa firma prawnicza oferująca pełen zakres usług – to wymaga jednolitego podejścia do rynku. Nasza nowa praktyka ochrony środowiska, z Barbarą jako jej liderką, bez wątpienia spełni oczekiwania naszych Klientów – dodał Senior Partner Lejb Fogelman.

Artykuł powstał we współpracy z Greenberg Traurig

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów