Grzegorza Gajda przejmuje stery w Baker Tilly Legal Poland, Katarzyna Woroszylska została Of Counselem

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Katarzyna Woroszylska, adwokat prawa niemieckiego (Rechtsanwältin), wpisana na listę adwokatów zarówno w Polsce jak i w Niemczech, współpracująca z międzynarodowymi kancelariami, a następnie współzałożycielka kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal (później Baker Tilly Woroszylska Gajda Legal sp. k.), od kwietnia postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie na innych obszarach zawodowych. Jako Of Counsel swoją wiedzą i doświadczeniem, w szczególności w zakresie transakcji nieruchomościowych, wspierać będzie członków zespołu prawnego przy realizacji projektów, jak również wspomagać w obszarze business development.

W wyniku zmian Grzegorz Gajda został jedynym komplementariuszem kancelarii, której obecna nazwa prawna to Baker Tilly Gajda Legal sp. k (nazwa brandingowa Baker Tilly Legal Poland pozostaje bez zmian). Grzegorz związany z kancelarią od 2018 roku, w tym od 2021 roku jako współzarządzający Baker Tilly Legal Poland, będzie odpowiadał za wyznaczanie strategicznych kierunków rozwoju kancelarii, realizację celów biznesowych i całokształt spraw związanych z funkcjonowaniem biur w Poznaniu i Warszawie. Grzegorz Gajda jest doświadczonym i uznanym radcą prawnym, którego praktyka koncentruje się w szczególności na krajowych i międzynarodowych transakcjach M&A, procesach reorganizacyjnych, prawie energetycznym oraz, jako Head of German Desk, w doradztwie dla klientów z regionu DACH.

W zakresie spraw związanych z biurem warszawskim oraz rynkiem nieruchomości osobą odpowiedzialną zostaje Katarzyna Koszel-Zawadka, związana z kancelarią od początku jej istnienia, a od 2022 roku jako Partner.

Katarzyna Woroszylska od lat budowała pozycję Baker Tilly Legal Poland w sektorze nieruchomości. Od 2018 roku kancelaria rozwija się także w innych obszarach doradztwa prawnego, w szczególności w doradztwie korporacyjnym, transakcyjnym M&A oraz prawie pracy i prawie energetycznym. 

Zespół Baker Tilly Legal Poland tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym. Jako członek grupy doradczej TPA i niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, kancelaria łączy zalety zintegrowanej obsługi „one-stop-shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów