Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Hoogells stawia na nieruchomości. Do kancelarii dołączył były general counsel dewelopera GTC

Jakub Mosoń, który przez ostatnie niemal 5 lat był szefem działu prawnego GTC S.A. – dewelopera, który działa w regionie CEE i jest notowany na GPW, dołączył do kancelarii Hoogells jako szef praktyki nieruchomości i finansowania.

Jak mówi wspólnik zarządzająca kancelarii Hoogells, Anna Oleksiewicz, rozwój praktyki nieruchomości i finansowania jest kolejnym strategicznym krokiem, po wzmocnieniu praktyki infrastruktury i zamówień publicznych (o czym pisaliśmy TUTAJ), w rozwoju kancelarii. – Jakuba znam od czasów studiów i wiem, że jego doświadczenie z ostatnich lat spędzonych w międzynarodowej grupie deweloperskiej obfitujące m.in. w nadzorowanie procesów fuzji i przejęć w grupie kapitałowej, szereg projektów due diligence przy sprzedaży i przejęciu spółek projektowych, czy koordynację procesów inwestycyjnych doskonale się wpisuje w nasze oczekiwania. Jestem przekonana, że dotychczasowe – tak bardzo biznesowe doświadczenie Jakuba oraz jego managerskie kompetencje na pewno będą ogromną korzyścią dla klientów kancelarii, którzy już od jakiegoś czasu chcieli powierzyć nam swoje sprawy z tego zakresu” – komentuje Anna Oleksiewicz.

Jakub Mosoń przed dołączeniem jako general counsel do GTC związany był z sektorem bankowym, pracował w PKO BP i banku Nordea. W Hoogells będzie zarządzał zespołem wspierającym klientów we wszystkich aspektach prawa nieruchomościowego oraz transakcji finansowych na rynku nieruchomości. 

Kategoria: Prawnicy