Jeden ze wspólników SSW Pragmatic Solutions odchodzi z firmy

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Szymon Okoń, jeden z trzech wspólników firmy prawniczej SSW Pragmaiic Solutions, poinformował, że opuszcza spółkę. Był z nią związany przez ponad 13 lat. 

Szymon Okoń do SSW Pragmatic Solutions dołączył w 2010 roku. Od 2015 roku zajmował stanowisko partnera, a w 2021 roku dołączył do grona wspólników obok Piotra Spaczyńskiego i Wojciecha Szczepaniaka. 

– Chciałbym podziękować wszystkim członkom zespołu SSW Pragmatic Solutions za wyjątkową współpracę i wspaniały czas, który wspólnie spędziliśmy. Przeżyliśmy razem wiele niesamowitych chwil, które dostarczyły nam wielu pozytywnych wspomnień. Bycie częścią firmy, która staje się wiodącym graczem na rynku prawniczym, to niesamowite doświadczenie – napisał Szymon Okoń na swoim profilu na Linkedin. . 

Prawnik zdradził też, jaki będzie następny etap jego kariery. To prawdopodobnie praca w międzynarodowej kancelarii. –  Postanowiłem przenieść się do bardziej międzynarodowej struktury i wykorzystać moje doświadczenie branżowe w tym kierunku. To zdecydowanie otwiera nowe horyzonty i stwarza nieograniczone możliwości. Jestem pewien, że moja pasja i zaangażowanie przyczynią się do wzmocnienia biznesu pod inną marką – w oparciu o moje podstawowe wartości, w sposób, który będzie rezonował zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi – napisał Szymon Okoń. 

W swojej praktyce prawnej Szymon Okoń specjalizuje się w fuzjach i przejęciach a także rynkach kapitałowych oraz finansach i bankowości. Jest prawnikiem wyróżnianym przez renomowane międzynarodowe rankingi branżowe.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów