Jolanta Nowakowska-Zimoch nowym Partnerem Zarządzającym Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Jolanta Nowakowska-Zimoch objęła stanowisko Partnera Zarządzającego warszawskiego biura Greenberg Traurig pozostając szefem praktyki nieruchomości. Wspierana będzie przez dwóch zastępców partnera zarządzającego: Rafała Baranowskiego oraz Radomiła Charzyńskiego. Kolegialny zespół zastąpi Jarosława Grzesiaka, który kierował biurem przez ponad 20 lat.

Radomił Charzyński, Jolanta Nowakowska-Zimoch, Rafał Baranowski, Lejb Fogelman

Ogłoszona w tym roku zmiana modelu przywództwa w trzydziestą rocznicę obecności zespołu kancelarii na polskim rynku jest zwieńczeniem długofalowego planu transformacji biura w Warszawie i stanowi realizację wcześniej obranej strategii.

– Czas zmian zawsze był dla nas momentem, w którym potrafiliśmy się świetnie odnaleźć. Aby utrzymać pozycję lidera na rynku, nie można czekać biernie na rozwój sytuacji. Nasz nowy zespół partnerów zarządzających prezentuje niezbędne połączenie wieloletniego doświadczenia oraz nowej energii. Jestem szczególnie dumny z tego, że stwarzamy kobietom i młodszym prawnikom możliwość objęcia przywództwa w oparciu wyłącznie o jedno kryterium – kompetencje. Każdy z nich może stale liczyć na moje wsparcie i zaangażowanie przez kolejne lata – powiedział Lejb Fogelman, wieloletni Senior Partner warszawskiego biura kancelarii.

– Zdecydowaliśmy się na kolegialny model zarządzania, który pomoże nam skutecznie zmierzyć się z wyzwaniami dynamicznie zmieniającego się świata biznesowego i prawniczego i w dalszym ciągu zapewniać naszym klientom najwyższą jakość usług. Ubiegły rok był najlepszym rokiem w historii firmy globalnie, jak i w historii naszego biura, perspektywy na 2021 rok są także bardzo obiecujące. Planujemy dalszy rozwój poszczególnych praktyk, więc jest to doskonały moment, aby w nowej odsłonie kontynuować model zarządzania oparty na zaufaniu klientów i naszego zespołu – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch.

Greenberg Traurig, utożsamiany z pozycją lidera rynku usług prawniczych, został uhonorowany niedawno przez International Financial Law Review tytułem Kancelarii Roku 2021 w Polsce, a także otrzymał tytuł Kancelarii Prawnej Roku 2021 w Polsce przyznany przez Euromoney LMG „Women in Business Law Awards 2021 Europe”. Ponadto kancelaria przewodzi w tegorocznej klasyfikacji wartościowej Mergermarket w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej z transakcjami fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 5 mld USD. 

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii, na jesień 2022 roku planowana jest przeprowadzka biura Greenberg Traurig do nowej lokalizacji. Kancelaria podpisała niedawno z HB Reavis, międzynarodową firmą deweloperską, 10letnią umowę najmu biura o powierzchni 5 tys. mkw. w wieżowcu Varso Tower – najwyższym budynku w Unii Europejskiej. Nowoczesne biuro kancelarii zajmie trzy piętra Varso Tower – od 31 do 33. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów