Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Kancelaria B2RLaw wyróżniona przez Legal 500 w Green Guide EMEA 2023

Kancelaria B2RLaw została wyróżniona w The Legal 500 Green Guide 2023 dla regiony Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. To pierwszy światowy przewodnik po najlepszych firmach prawniczych, doradzających w kwestiach związanych ze zmianami klimatycznymi, zarządzaniem i zrównoważonym rozwojem, przedstawiający praktyki i prawników o znaczącym wkładzie w „zieloną zmianę” i tematykę ESG w poszczególnych jurysdykcjach.

– Wzrost świadomości i szersze spojrzenie na politykę zrównoważonego rozwoju sprawiły, że ESG stało się istotnym obszarem doradztwa kancelarii prawnych w regionie EMEA. Branża prawna zdała sobie sprawę z konieczności weryfikacji i uzupełnienia własnej oferty o rozwiązania i inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Mamy nadzieję, że przewodnik po wyselekcjonowanych, kluczowych firmach zaangażowanych w zrównoważony rozwój okaże się przydatny i planujemy jego ciągłe dostosowywanie w miarę rozwoju rynku – mówi Anna Baubock, redaktorka Green Guide Legal 500.

– Wpływ ESG na budownictwo, produkcję, finansowanie, wycenę, inwestycje czy łańcuch dostaw będzie systematycznie wzrastał. Z czasem dotyczyć będzie wszystkich branż, a zielona transformacja przyniesie wiele korzyści. Dlatego ESG powinno stanowić element każdej praktyki prawniczej – mówi Aleksandra Polak, szefowa praktyki ESG w B2RLaw.  – Obsługa spraw związanych z ESG, zrównoważonym rozwojem i zmianami klimatycznymi to szybko rozwijająca się część oferty usług B2RLaw, a także nasza strategia biznesowa. W B2RLaw rozumiemy, że referencje firm dotyczące zrównoważonego rozwoju będą nadal zyskiwać na znaczeniu i tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie – dodaje Aleksandra Polak.

Kategoria: Prawnicy, Prawo i biznes