Kancelaria Baker Tilly Legal Poland w gronie najlepszych kancelarii prawnych w rankingu Legal 500 EMEA

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Ranking Legal 500 EMEA to zestawienie najlepszych kancelarii prawnych i prawników w kilkunastu branżach i gałęziach prawa, w tym z polskiego rynku. 

Tegoroczne wyniki rankingu potwierdziły doświadczenie i specjalizację kancelarii Baker Tilly Legal Poland w doradztwie w sektorze nieruchomości. Uznanymi ekspertami kancelarii doradzającymi zarówno inwestorom krajowym, jak i zagranicznym są Katarzyna Woroszylska (Rechtsanwältin/Adwokat), Katarzyna Koszel-Zawadka (Partner I Radca prawny) oraz Piotr Łaska (Partner I Radca prawny).

Baker Tilly Legal Poland to kancelaria skoncentrowana na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach działalności biznesowej. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym. Jako członek grupy doradczej TPA oraz niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, kancelaria łączy zalety zintegrowanej obsługi „one-stop-shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów