Kancelaria CMS doradzała jednemu z największych producentów opakowań na świecie przy przejęciu na polskim rynku 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Prawnicy CMS doradzali Constantia Flexibles, jednemu z największych producentów opakowań na świecie w przejęciu polskiej, rodzinnej firmy Drukpol.flexo. 

W ramach transakcji CMS zapewniło kompleksowe wsparcie prawne Constantia Flexibles na wszystkich etapach transakcji, w tym w zakresie badania due diligence, procesu negocjacji oraz prac związanych z uzyskaniem zgody na dokonanie koncentracji.  

– To kolejna transakcja realizowana z naszym udziałem w branży opakowań, która dynamicznie się rozwija, m.in. dzięki wzrostowi znaczenia handlu e-commerce – skomentował Błażej Zagórski, partner w praktyce Transakcji i Prawa Spółek, który kierował zespołem CMS przy tym projekcie. 

Poza Błażejem Zagórskim Constantia Flexibles doradzali: Magdalena Piszewska, Magdalena Mentrak i Tomasz Piotrowski z zespołu transakcyjnego, Agnieszka Starzyńska i Jan Mącior z praktyki Prawa Ochrony Konkurencji, Maciej Andrzejewski z praktyki Prawa Pracy, Karina Zielińska–Piątkowska i Maciej Olejnik z praktyki Własności Intelektualnej i Nowych Technologii oraz Agnieszka Skorupińska i Marta Tarkowska z zespołu Prawa Ochrony Środowiska. 

Constantia Flexibles to trzeci największy producent opakowań na świecie. Zatrudnia prawie 9 tysięcy pracowników w 16 krajach. 

Drukpol.flexo to rodzinna firma założona na początku lat 90. Zatrudnia około 200 osób. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów