Kancelaria CMS zmieni biuro. ”Chcemy inwestować 
w innowacje i pozyskiwać najlepsze talenty na rynku usług prawnych”

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Nowe biuro CMS będzie mieć 7 tyś. m. kw. i obejmie pięć pięter – od 39 do 43. Kancelaria będzie mieć do wyłącznej dyspozycji 450-metrowy taras położony na wysokości 177 metrów. Wszystkie piętra CMS będą połączone ze sobą specjalnie zaprojektowaną klatką schodową, wokół której będą przestronne przestrzenie wspólne przeznaczone do formalnych oraz nieformalnych spotkań.

– Zdecydowaliśmy się na ambitny ruch i patrzymy w przyszłość. Chcemy inwestować
w innowacje i pozyskiwać najlepsze talenty na rynku usług prawnych. Do tej pory wynajmowaliśmy biuro o powierzchni 4 500 mkw., a zdecydowaliśmy się na prawie dwa razy większą przestrzeń. Biorąc jednak pod uwagę cel, czyli zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju, zaplanowaliśmy biuro, które zapewni wygodne przestrzenie wspólne dla całego ponad 300osobowego zespołu CMS. Chcemy, żeby był to jeden, pełen życia organizm uwzględniający nasz styl pracy i naszą kulturę – podkreśla Andrzej Pośniak.

Varso Tower to część realizowanego przez HB Reavis wielofunkcyjnego Varso Place, w którego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowo-usługowy. Zaprojektowany przez Foster + Partners wieżowiec jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Warszawy, tuż przy Dworcu Centralnym. Zakończenie budowy zaplanowano na 2022 rok.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów