Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Kancelaria Filipiak Babicz Legal otwiera nowe biuro w Warszawie i rozwija praktykę prawa rynku kapitałowego. Jej szefem został Rafał Wojciechowski 

Kancelaria Filipiak Babicz Legal swoje nowe biuro w Warszawie otworzyła w Śródmieściu przy ul. Śniadeckich 10, w zabytkowej i pięknie odrestaurowanej kamienicy wybudowanej w stylu wczesnego modernizmu z elementami secesji. Swoją siedzibę ma tam także między innymi Biuro Rady Europy. Dyrektorem warszawskiego biura Filipiak Babicz został adwokat Rafał Wojciechowski, który dołączył do kancelarii w październiku i został szefem praktyki prawa rynku kapitałowego.

– Budowa praktyki prawa rynku kapitałowego jest kolejnym etapem strategii rozwoju i poszerzenia oferty kancelarii Filipiak Babicz Legal. Pozyskanie tak doświadczonego i utalentowanego prawnika jak Rafał, którego zadaniem będzie budowanie praktyki i zespołu, a także otwarcie nowego warszawskiego biura naszej kancelarii to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i naszych Klientów – mówi Partner Zarządzający i Wspólnik Kancelarii Filipiak Babicz Legal, radca prawny Mateusz Brodnicki.  

Rafał Wojciechowski specjalizuje się w zakresie prawa rynku kapitałowego oraz compliance, a także w sferze regulacyjnej instytucji finansowych. Od 2011 roku na bieżąco obsługuje spółki publiczne, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, firmy inwestycyjne, instytucje płatnicze i banki. W roku 2020 zwyciężył w kategorii prawa rynku kapitałowego rankingu Rzeczpospolitej, co było ukoronowaniem wieloletniego rozwoju zespołu, którym zarządzał Rafał Wojecichowski. W ramach swojej praktyki łączy wiedzę z bogatym doświadczeniem zdobytym we współpracy z biznesem, w tym z liderami sektora finansowego i rynków kapitałowego w Polsce i za granicą.

Więcej informacji o nowej pratyce kancelarii Filipiak Babicz można znaleźć na stronie internetowej kancelarii.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Filipiak Babicz.

Kategoria: Prawnicy