Kancelaria Hoogells przejmuje prawnika CMS i rozwija praktykę infrastruktury

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Jak informuje Hoogells, Bolesław Szyłkajtis specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych, arbitrażowych oraz szeroko pojętym doradztwie prawnym w zakresie inwestycji budowlanych, w tym infrastrukturalnych. Swoje doświadczenie zdobył przy realizacji kluczowych projektów budowlanych i infrastrukturalnych, obejmujących m.in. budowy stadionów, dróg ekspresowych, autostrad, linii kolejowych, dworców kolejowych i nieruchomości deweloperskich. Doradzał i reprezentował polskie i zagraniczne spółki w jednych z największych sporów budowlanych w Polsce.

Bolesław Szyłkajtis przed dołączeniem do Hoogells przez ponad 6 lat pracował w CMS, ostatnie dwa lata na stanowisku senior associate. Przed CMS związany był również z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka i Jara & Partners. 

Jako Head of infrastructure w Hoogells, będzie odpowiedzialny między innymi za poszerzenie portfolio obsługiwanych inwestycji i zapewnienie doradztwa w zakresie postępowań sądowych i przedsądowych dotyczących realizacji kontraktów infrastrukturalnych. 

– Bolesław jest ekspertem w zakresie obsługi prawnej inwestycji infrastrukturalnych i postępowań spornych z nimi związanych. Jego unikalne doświadczenie, kompetencje, ale także doskonałe wyczucie biznesowe idealnie wpisują się w strategię dynamicznego rozwoju naszej kancelarii oraz odpowiadają na rosnące potrzeby naszych Klientów. Dołączenie Bolesława znacznie wzmacnia zespół kancelarii, otwiera przed nami nowe możliwości i pozwoli jeszcze bardziej rozwinąć ofertę dla firm budowlanych – mówi Anna Oleksiewicz, wspólnik zarządzający kancelarii Hoogells.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów