Kancelaria KDKH rozwija zespół własności intelektualnej, mediów i nowych technologii

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Piotr Kaflik ma duże doświadczenie w negocjowaniu i tworzeniu kontraktów z obszaru prawa własności intelektualnej oraz IT, zawieranych również pod prawem obcym. Świadczył usługi przede wszystkim na rzecz firm z sektora medialnego, w tym telewizyjnego i telekomunikacyjnego. Doradzał przy zawieraniu umów na prawa medialne do najważniejszych wydarzeń sportowych. Prowadzi również spory sądowe z zakresu prawa własności intelektualnej, a także postępowania związane z roszczeniami dotyczącymi naruszenia prawa antymonopolowego oraz ochrony dóbr osobistych. 

– Rozwijamy kompetencje w zakresie mediów i nowych technologii podążając za naszymi klientami. Doradzaliśmy w wielu projektach z tego obszaru, mamy ich coraz więcej i są coraz bardziej złożone. By móc w nich doradzać jeszcze efektywniej, potrzebujemy tak doświadczonego eksperta jak Piotr, który ma na swoim koncie udział w wielu znaczących projektach z obszaru nowej technologii, IT i mediów. Razem z Piotrem będziemy stale wzmacniać naszą praktykę skupioną na tych specjalizacjach – mówi Michał Heromiński, radca prawny, partner i wspólnik kancelarii KDKH. 

– Bardzo się cieszę, że będę mógł wspierać kancelarię KDKH w rozwijaniu kompetencji w obszarze doradztwa IP/TMT. Z Michałem znamy się od lat, wizja jego i innych partnerów na rozwój kancelarii przekonała mnie do dołączenia do zespołu. Jestem przekonany, że razem będziemy w stanie oferować klientom doradztwo prawne najwyższej jakości – powiedział Piotr Kaflik. 

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią KDKH.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów