Kancelaria Kopeć & Zaborowski w czołówce rankingu Media Law International

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Kopeć Zaborowski kolejny rok z rzędu została sklasyfikowana w międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI). Kancelaria jest wyróżniania w tym zestawieniu od  2019 roku. Aktualnie znajduje się w czołówce rankingu, na drugim poziomie (tier). 

Maciej Zaborowski, Aleksandra Pyrak, Hubert Kubik

Media Law International (MLI) to międzynarodowy specjalistyczny ranking wyróżniający kancelarie zajmujące się prawem mediów. Przedstawia zestawienie czołowych kancelarii w tym obszarze z 56 jurysdykcji na świecie. Przygotowywany jest na podstawie niezależnych badań rynku, kwestionariuszy wysyłanych przez firmy prawnicze oraz wywiadów prowadzonych z klientami i partnerami kancelarii. 

Prawo prasowe i ochrona dóbr osobistych to jeden z kluczowych obszarów działalności Kancelarii Kopeć Zaborowski. KKZ od lat skutecznie zapewnia profesjonalne wsparcie we wszystkich sprawach związanych z naruszeniem dóbr osobistych, w tym naruszeniem dobrego imienia, wizerunku, prawa do prywatności. 

Do sukcesu w tym obszarze przyczynił się szczególnie Zespół Działu Postępowań Spornych pod kierownictwem adw. Aleksandry Pyrak oraz byłego szefa tej praktyki, obecnie of Counsela adw. Huberta Kubika, a także Partnera Zarządzającego  adw. Macieja Zaborowskiego.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów