Kancelaria KPK Legal wzmacnia praktykę ubezpieczeniową

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Do zespołu KPK Legal dołączył Jakub Sewerynik, który pokieruje praktyką ubezpieczeniową kancelarii. To doświadczony radca prawny i menedżer. Kierował biurem prawnym TUW PZUW oraz zespołem obsługi spraw spornych w Vienna Life.

Jakub Sewerynik specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym (zarówno life, jak i non-life) – jest autorem publikacji naukowych oraz artykułów popularno-naukowych, ma doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych przed sądami powszechnymi, jak i przed Sądem Najwyższym.

– W ostatnich latach spory sądowe miały istotny wpływ na prawo i rynek ubezpieczeń. Reprezentowanie zakładów ubezpieczeń przed sądami ma kluczowe znaczenie dla przyszłości rynku finansowego. Ufam, że moje doświadczenie prawnika wewnętrznego będzie dodatkowym atutem kancelarii KPK Legal – mówi Jakub Sewerynik.

– Jako kancelaria koncentrujemy się na obsłudze klientów korporacyjnych, dla których wyzwaniem jest obsługa dużych wolumenów postepowań. Wierzę, że obecność Jakuba – ze względu na jego doświadczenie w tej dziedzinie – będzie niezwykle wartościowa zarówno z perspektywy naszych klientów, jak i całego zespołu – podkreśla Beata Kopczyńska, właścicielka KPK Legal.

Kancelaria KPK Legal działa na rynku od 2013 roku. Oprócz sektora ubezpieczeniowego, kancelaria obsługuje także banki oraz podmioty z branży IT.

Materiał kancelarii KPK Legal

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów