Kancelaria MFW Fiałek doradzała Bioproten przy sprzedaży udziałów ENERIS BIO

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria MFW Fiałek zapewniła kompleksowe doradztwo przy sprzedaży 100% udziałów Bioproten sp. z o.o. na rzecz ENERIS BIO.

Doradztwo kancelarii obejmowało wsparcie w kwestiach związanych z przygotowaniem i negocjowaniem dokumentacji transakcyjnej oraz przeprowadzenie podpisania dokumentacji transakcyjnej, a także kompleksowe wsparcie w zakresie opracowania struktury transakcji.

Projekt prowadził Mirosław Fiałek – Partner oraz Michał Kret – Senior Associate. W skład zespołu wchodzili również Mateusz Więckowski – Associate, Cezary Giziński – Associate, Maksymilian Kulczycki – Associate oraz Wojciech Lichterowicz – Associate.

Bioproten specjalizuje się w gospodarce odpadami kategorii 3, czyli ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego, które nie zagrażają zdrowiu ludzi oraz zwierząt, jak również wycofanymi środkami spożywczymi pochodzenia zwierzęcego. Spółka prowadzi również zbiórkę odpadów kuchennych z gastronomii oraz przeterminowanej żywności ze sklepów i centrów dystrybucji.

ENERIS to ogólnopolska firma działająca w obszarze ochrony środowiska. Spółka świadczy usługi dla 1,4 mln mieszkańców i jest obecna w ponad 100 gminach na terenie całego kraju. Zatrudnia prawie 1500 pracowników w 23 lokalizacjach. Głównym celem firmy jest redukcja poziomu zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska – powietrza, wody i ziemi. Eneris angażuje się i posiada potencjał do budowy i finansowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla indywidulanych potrzeb gmin i przemysłu.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów