Kancelaria MFW Fiałek doradzała udziałowcom spółek z Grupy Dom Whisky w sprzedaży większościowego pakietu udziałów

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria MFW Fiałek doradzała udziałowcom Premium Brands Spirits sp. z o.o, CBMAX Spirits sp. z o.o. oraz Premium Brands sp. z o.o., należącym do Grupy Dom Whisky, w zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży 80% udziałów na rzecz zewnętrznego inwestora – United Beverages.

Doradztwo kancelarii obejmowało kompleksowe wsparcie w transakcji, w tym m.in. wsparcie w reorganizacji Grupy Dom Whisky, w procesie badania due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej oraz przeprowadzenie podpisania transakcji. Zamknięcie transakcji uzależnione jest m.in. od uzyskania zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji.

Pracami zespołu transakcyjnego kierował Mirosław Fiałek – Partner. W skład zespołu weszli Mariusz Domagała – Senior Associate, Mateusz Więckowski – Associate, Mateusz Trzewik – Associate, przy wsparciu Natalii Grzegorzewskiej – Junior Associate, oraz Adrianny Kłoda-Szczesna – Junior Associate

Działalność spółek z Grupy Dom Whisky polega na sprzedaży detalicznej i hurtowej napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzonej w wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych oraz w największym sklepie z alkoholami on-line – Dom Whisky.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów