Kancelaria Norton Rose Fulbright doradzała Grupie Accolade przy kolejnych projektach nieruchomościowych 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Park logistyczny w Zielonej Górze będzie miał 30 tys. m. kw. powierzchni, a magazyny w Pile 50 tys m. kw. Oba obiekty będą posiadały certyfikat BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) z oceną „Excellent”.

To kolejne już projekty Accolade przy których doradza Norton Rose Fulbright. Kancelaria wspiera tę firmę w rozwoju na polskim rynku od momentu nabycia pierwszego obiektu w Lublinie w sierpniu 2015 roku. Prawnicy Norton Rose Fulbright doradzali Accolade przy prawie 40 transakcjach związanych z nabyciem i budową obiektów magazynowo-logistycznych, o łącznej powierzchni ponad 1 300 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-logistycznej klasy A+.

Kancelaria Norton Rose Fulbright jest naszym strategicznym partnerem odkąd weszliśmy na polski rynek – mówi Lukáš Répal, dyrektor operacyjny Grupy Accolade. – Doradza nam w kwestiach związanych z pozyskiwaniem gruntów oraz negocjowaniem umów o budowę i wynajem powierzchni magazynowych. Jesteśmy zadowoleni z zamknięcia kolejnej wspólnej transakcji i cieszymy się na przyszłą współpracę. – dodaje. 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak wielu udanych i godnych uwagi inwestycji Accolade i jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie. Liczymy na wiele kolejnych lat udanej współpracy oraz ciekawych i pełnych wyzwań projektów – powiedziałą Magdalena Zienkiewicz, która kieruje warszawską praktyką nieruchomości i prawa budowlanego.

Grupa Accolade jest międzynarodowym inwestorem na rynku nieruchomości przemysłowych działającym w Czechach, Polsce, Słowacji, Niemczech, Hiszpanii i Holandii z portfelem nieruchomości o wartości prawie 2,5 mld euro. 

Artykuł powstał we współpracy z Norton Rose Fulbright.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów