Kancelaria SRDK rozwija praktykę transakcji i obsługi gospodarczej

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Michał Bieliński jest adwokatem od 2007 roku. Przez ostatnie niemal 9 lat związany był z kancelarią Peterka & Partners. W swojej praktyce zajmuje się prawem nieruchomości, podatkowym, procedurami sądowymi, a także ochroną praw człowieka. 

Kamil Karwacki jest adwokatem od ponad 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał  pracując wcześniej między innymi w kancelarii BCLA  Bisiorek Cieśliński i Wspólnicy oraz Siwek Gaczyński & Partners. 

Daria Golus zdała w tym roku egzamin adwokacki. Ma ponad 5 lat doświadczenia. Przed dołączeniem do SRDK pracowała w EY Law, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz K&L Gates Jamka.

Weronika Pikusa jest aplikantką adwokacką.  Doświadczenie zdobywała w warszawskich kancelariach oraz w Trybunale Konstytucyjnym.

Departament transakcji i obsługi gospodarczej SRDK liczy teraz 10 prawników. Zespół doradza klientom głównie w zakresie prawa nieruchomości, prawa spółek czy prawa energetycznego. W najbliższym czasie kancelaria zamierza również rozwijać kompetencje w zakresie prawa własności intelektualnej. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów