Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Kancelaria SRDK rozwija praktykę transakcji i obsługi gospodarczej

W ostatnich tygodniach do kancelarii SRDK Szymańczyk, Roman, Deresz dołączyło czterech prawników, którzy wzmocnili dział transakcji i obsługi gospodarczej. To adwokat Michał Bieliński (senior associate), adwokat Kamil Karwacki (associate), adwokat Daria Golus (associate) oraz aplikantka adwokacka Weronika Pikusa.

Michał Bieliński jest adwokatem od 2007 roku. Przez ostatnie niemal 9 lat związany był z kancelarią Peterka & Partners. W swojej praktyce zajmuje się prawem nieruchomości, podatkowym, procedurami sądowymi, a także ochroną praw człowieka. 

Kamil Karwacki jest adwokatem od ponad 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał  pracując wcześniej między innymi w kancelarii BCLA  Bisiorek Cieśliński i Wspólnicy oraz Siwek Gaczyński & Partners. 

Daria Golus zdała w tym roku egzamin adwokacki. Ma ponad 5 lat doświadczenia. Przed dołączeniem do SRDK pracowała w EY Law, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz K&L Gates Jamka.

Weronika Pikusa jest aplikantką adwokacką.  Doświadczenie zdobywała w warszawskich kancelariach oraz w Trybunale Konstytucyjnym.

Departament transakcji i obsługi gospodarczej SRDK liczy teraz 10 prawników. Zespół doradza klientom głównie w zakresie prawa nieruchomości, prawa spółek czy prawa energetycznego. W najbliższym czasie kancelaria zamierza również rozwijać kompetencje w zakresie prawa własności intelektualnej. 

Kategoria: Prawnicy