Kancelaria SSW doradzała przy finansowaniu prestiżowej inwestycji na Polskim Haku w Gdańsku

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Prawnicy SSW Pragmatic Solutions doradzali Baytree Real Estate Opportunities Limited (BREOL) przy finansowaniu nabycia nieruchomości i realizacji inwestycji w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku, przy ujściu Motławy do Martwej Wisły czyli na tak zwanym Polskim Haku.

Wizualizacja inwestycji na Polskim Haki, źródło: linkedin.com Grupa Capital Park

To projekt realizowany przez BREOL w ramach joint venture z Grupą Capital Park. Inwestycja na Polskim Haku zakłada zabudowę mieszkaniową z częścią handlowo-usługową wraz z ogólnodostępną strefą rekreacyjną.

Prawnicy SSW wspierali Baytree Real Estate Opportunities Limited w negocjacjach i wdrożeniu postanowień umowy joint-venture oraz negocjacjach umowy o zarządzanie inwestycją.

Przy projekcie pracowali: counsel Robert Wodzyński oraz associate Joanna Berzyńska-Garal specjalizujący się w projektach nieruchomościowych. 

BREOL jest samozarządzającym alternatywnym funduszem inwestycyjnym z siedzibą na Gibraltarze, którego celem jest organizacja i promocja prywatnych inwestycji kapitałowych. 

Grupa Capital Park jest firmą inwestycyjno-deweloperską działającą na rynku nieruchomości w Polsce, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Doradcą Capital Park S.A. w projekcie była kancelaria Greenberg Traurig.  

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią SSW Pragmatic Solutions.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów