Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Kancelaria Taylor Wessing doradzała MLP Group przy emisji obligacji

Warszawski zespół kancelarii Taylor Wessing doradzał deweloperowi powierzchni logistycznych i produkcyjnych, MLP Group S.A. przy kolejnej publicznej ofercie obligacji oraz wprowadzeniem ich do alternatywnego systemu obrotu Catalyst. 

Transakcja prowadzona była przez dr Jakuba Piterę, partnera, wspieranego przez Martę Janowską (Senior Associate) oraz Patrycję Sojkę (Associate). Nadzór strategiczny sprawował Andrzej Mikosz, partner współkierujący warszawską praktyką prawa handlowego, M&A oraz rynków kapitałowych. 

– Jako prawnicy wiemy jak ważne w naszej pracy jest zaufanie, którym obdarzają nas klienci. Tym bardziej cieszy nas możliwość wspierania klientów przy realizacji kolejnych projektów. Świadczy to nie tylko o tym, że dobrze wykonaliśmy naszą merytoryczną pracę, ale też że udało nam się poznać i zrozumieć ich potrzeby – powiedział Andrzej Mikosz, partner w Taylor Wessing w Warszawie. 

MLP Group działa od ponad 20 lat i specjalizuje się w budowie i najmie powierzchni logistycznych i produkcyjnych. W skład portfela nieruchomości zarządzanych przez MLP Group wchodzi 19 parków logistycznych na trzech europejskich rynkach tj. polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim.

Artykuł powstał we współpracy z Taylor Wessing.