Kancelaria Taylor Wessing doradzała przy emisji akcji MLP Group

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Emisja obejmowała akcję zwykłe na okaziciela serii E, które wprowadzono do obrotu giełdowego na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

– Praca przy kolejnej ofercie publicznej akcji MLP Group stanowi dla nas wyraz zaufania ze strony naszego Klienta. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy służyć MLP Group naszym doświadczeniem i wiedzą w zakresie prawa rynków kapitałowych – komentuje ten projekt Andrzej Mikosz, partner współkierujący warszawską praktyką spółek, M&A oraz rynków kapitałowych Taylor Wessing.

– Ugruntowane doświadczenie naszego zespołu, a także szczegółowa wiedza dotycząca Klienta, umożliwiły nam efektywne przeprowadzenie tej transakcji. Są to niewątpliwe plusy stałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu – dodaje dr Jakub Pitera, partner w warszawskim biurze Taylor Wessing. 

Transakcja prowadzona była przez dr Jakuba Piterę wspieranego przez Patrycję Sojkę (Associate). Nadzór strategiczny sprawował partner Andrzej Mikosz.

MLP Group działa od ponad 20 lat i specjalizuje się w powierzchniach logistycznych i produkcyjnych. W skład aktualnego i potencjalnego portfela nieruchomości zarządzanych przez MLP Group wchodzi łącznie 17 operacyjnych parków logistycznych zlokalizowanych na trzech europejskich rynkach tj. polskim, niemieckim i rumuńskim.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów