Kochański & Partners doradzała przy wykupie menadżerskim jednego z największych importerów serów w Polsce

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Doradztwo świadczone przez kancelarię Kochański & Partners obejmowało w szczególności wsparcie założyciela i CEO Jansen przy opracowaniu struktury transakcji, modelowania finansowego
i negocjacji warunków komercyjnych oraz opracowanie i wynegocjowanie całości dokumentacji prawnej. Przy transakcji pracowali partnerzy Szymon Balcerzak i Paweł Mardas. 

– To kolejna transakcja jaką mieliśmy przyjemność prowadzić i zrealizować w kompleksowym zakresie transakcyjno-prawnym, oferując naszym klientom wsparcie zarówno na etapie ustaleń biznesowych, finansowych, jak i prawnych. Cieszymy się na możliwość pracy z wiodącymi polskimi spółkami
i założycielami. Wierzymy, że Jansen, w nowej już strukturze korporacyjnej będzie kontynuować swoją dotychczasową działalność i osiągnie liczne nowe sukcesy – komentuje Szymon Balcerzak.

Marka Jansen powstała w 2001 roku. Od początku działalności misją firmy jest dostarczanie polskim konsumentom oryginalnych i ekskluzywnych produktów tj. sery, jogurty, makarony, masła i inne wyroby z wielu europejskich krajów, takich jak Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Grecja, Anglia, Irlandia, Bułgaria, Niemcy.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów