Kopeć & Zaborowski z tytułem „Kancelaria Pro Bono”

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Kopeć & Zaborowski łączy wyspecjalizowaną obsługę prawną w obszarze prawa dla biznesu, w tym prawa pracy, prawa karno-gospodarczego, cywilnego z praktycznym biznesowym podejściem. 

W swojej codziennej pracy prawnicy nie zapominają również o tych, którzy potrzebują wsparcia. Obecnie na stałe angażują się w pomoc pięciu organizacjom pozarządowym m.in Fundacji „Dorastaj z nami” i „Rodzic w mieście”, inicjatywie „Tato.net”. Wspólnie z NAU (National Anti-Crisis Managment)  oferują pomoc Białorusinom w walce o prawa obywatelskie. Świadczą też bezpłatną pomoc prawną Stowarzyszeniu „Top500 Innovators”, skupiającego młodych, zdolnych przedstawicieli świata nauki.

Jak mówią Partnerzy Zarządzający KKZ – adw. Maciej Zaborowski i r.pr. Marta Kopeć, niesienie pomocy zawsze było dla nich ważne. – Staramy się dawać przykład, zwłaszcza młodym osobom. Codziennie obserwujemy zaangażowanie naszych prawników i cieszymy się, że mamy taki zespół. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ związana z naszymi wartościami. Mamy nadzieję, że nasze działania, staną się dla niektórych pewnym drogowskazem – dodają.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów